KONST / Litografier / Färglitografi 13835014
nr 1383 5014
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, 4 st, Johan Petterson (f. 1957), Sverige, Signerad, 800-upplaga, yttermått inklusive ram: 32-34-39x44 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:28:26
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)